Friday, July 15, 2011

Omg! im the winner!

omg! tak disangka-sangka!
the first time ever to win something

i won this!



okay. teruja gler. first time menang lucky draw. 
sukeee

thanks alot ms anna! 
^_^

6 comments:

kaklong said...

wah best nyer cik puan mimi....kak long pun tumapang hepi...lepas ni lagi cantik la hanya utk suami...auuwwww!..=)

hehehehe

Cik Puan Mimi said...

kak long; Alhamdulillah. x sangka jugak mimi menang giveaway ni. insyaAllah cantik untuk suami.hehe

Miss Sunshine said...

tahniah2... rezeki datang bergolek2..

lind said...

tahniah. dpt hadiah mmg besh kan :)

Cik Puan Mimi said...

miss sunshine and lind; thanks =)

IFA Athirah said...

wah.thniah!!saya ade buat giveaway gak.jom lah join :) http://www.geekintherainbow.blogspot.com/