Tuesday, March 1, 2011

Rindu my Rania

Assalamualaikum. =)
pagi tadi bukak facebook than saya punya la excited ble abang ipar saya letak gamba anak buah saya.weeee.
rindu weh. dah besar dah baby Rania. lagi sepuluh hari da cukup 2 bulan. Rindunya raniaaa. nanti mama teh balikkk tawwww..
Kawai Rania =)

5 comments:

~hAKim ZaiLAn~ said...

waa..muka cam cik puan mimi la..hahaha

*SaBRiNa * said...

cute baby ni..wah CPM da nk kawen yea..tahniah2...seronok lak sab ase..hehe jom terjah blog sab lak~

Cik Puan Mimi said...

wahaha.mcm cik puan mimi ke? kikiki.comei la klau camtu cik puan mimi ni.hehe (perasan puji diri sendiri plak)

~ NANA ~ said...

ingtkan safi rania td...hihik

Cik Puan Mimi said...

hehe..ni bukan safi. ni Rania je. ;)